Studiuj w
Grajewie

Strona Główna > Zagłosuj na naszego bibliotekarza

Zagłosuj na naszego bibliotekarza

Opublikowano: 28 kwietnia 2015 w: ogólne

Zrzut ekranu 2015-04-28 o 11.39.40Szanowni Państwo

Z wielką radością pragnę poinformować, iż Pani Katarzyna Wituś – nasza studentka z kierunku Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa

Instytutu Studiów Podyplomowych WSKPiSM w Warszawie

została Bibliotekarzem Roku 2014 województwa śląskiego,

Aktualnie bierze udział w konkursie ogólnopolskim i ma szansę zostać 

Najlepszym w Polsce Bibliotekarzem Roku

Pani Kasia, na co dzień pracuje w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach. Poprzez swoją pracę pokazuje, że współczesna biblioteka to miejsce ciekawe, do którego warto przychodzić. Łamie stereotypowy wizerunek bibliotekarza. Swoją pracą udowadnia, że wspólne czytanie i rozmowa to najskuteczniejszy sposób budowania więzi z dzieckiem. W 2014 r. zdobyła I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Dzieci buszują w bibliotece” zorganizowanym przez Fundację dla Dzieci i Młodzieży im. Komeńskiego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. W jej pracy szczególne miejsce zajmuje edukacja – obecnie jest słuchaczką kierunku bibliotekoznawstwa i informacji naukowej Instytutu Studiów Podyplomowych WSKPiSM w Warszawie – (PKR Czechowice-Dziedzice).

Pani Kasia nie ukrywa, wręcz dobitnie podkreśla, że w osiągnieciu zaszczytnego tytułu Bibliotekarza Roku 2014 na szczeblu wojewódzkim oraz innych sukcesów w pracy zawodowej – bezspornie pomaga jej wiedza zdobyta na Studiach Podyplomowych Naszego Instytutu.

Pomóżmy, zatem naszej Studentce zdobyć ten zaszczytny tytuł Najlepszego Bibliotekarza Polski i zagłosujmy za pośrednictwem Internetu. Głosowanie trwa do 14 maja.

Szczegóły dotyczące głosowania: http://www.sbp.pl/konkurs/zgloszenia?konkurs_id=13232